+48 603 048 412

tekron@tekron.pl

Żywica Epoksydowa SLIP LG100

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 103,00 zł 103.00
ilość kg

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GRM
Kod produktu: LG100

Opis

Żywica Epoksydowa SLIP LG100

Żywica epoksydowa jest płynnym materiałemutwardza się w wyniku reakcji chemicznej żywicy i utwardzacza, czego rezultatem jest krystalicznie czysta, nietłukąca, twarda powierzchnia o wysokim połysku. Żywica jest uniwersalnym materiałem który może być wszechstronnie wykorzystywany. Jest popularnym środkiem którego zastosowanie doskonale sprawdza się do zalewania, uszczelniania podłógblatów roboczych lub stołów. Nadaje się ona również do wszelkiego rodzaju napraw. 

SLIP LG 100- jest zmodyfikowaną mieszaniną o wysokiej przejrzystości i niskiej lepkości żywicy epoksydowej SLIP LG-100 i polieterowego utwardzacza S-GH 140.

System laminujący SLIP LG 100 jest żywicą epoksydową o niskiej lepkości, zmodyfikowaną dodatkami znacząco zmniejszającymi możliwość reakcji alergicznych u ludzi i umożliwiającymi ucieczkę pęcherzyków powietrza z mieszaniny. Żywica epoksydowa jest bardzo przejrzysta. 

Czas żelowania zawiera się w przedziale około 3-4godz z utwardzaczem S-HG 140. Efektem jest lśniąca, nieprzylepna powierzchnia. Niska lepkość mieszaniny gwarantuje jej szybkie doskonałe płynięcie. W temperaturze pokojowej, utwardzenie mieszaniny jest to wolny i umiarkowany proces wyróżniający się bardzo niskimi właściwościami egzotermicznymi. Produkt można wyjąć z formy po upływie około 24godz.

Optymalna temperatura obróbki mieści się w przedziale od 20-25oC. Wyższe temperatury obróbki są możliwe, ale będą skutkować skróceniem czasu obrabiania. Wzrost temperatury o 10oC skróci czas obróbki o połowę. Podczas odlewania szczególnie grubych warstw, zaleca się wykonywać pracę w temperaturze nieprzekraczającej 35oC.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl